Randevulu, Randevusuz Muayene
15 Kasım 2022

Eyüpsultan Devlet Hastanesi Merkez Poliklinikleri
Eyüpsultan Devlet Hastanesi Alibeyköy Semt Polikliniği
Eyüpsultan Devlet Hastanesi Kemerburgaz Semt Polikliniği
Sağlık Bakanlığı (MHRS) Merkezi Hekim Randevu sisteminin 182 nolu telefonundan, www.mhrs.gov.tr veya www.eyupdh.saglik.gov.tr web adreslerinden randevu alarak RANDEVULU MUAYENE olabilirsiniz.  Hastanemiz ve bağlı semt polikliniklerinde bazı sınırlamalar hariç RANDEVUSUZ MAUAYENE olmanız da mümkündür.

Hekimlerimizin çalıştıkları poliklinik ve günlerini eyupdh.saglik.gov.tr web adresi DOKTOR ÇALIŞMA PLANLARI menüsünden öğrenebilirsiniz. Çalışma saatleri 08.00-12.00, 13.00-17.00 arası olup, ilgili sorumlunun hizmet devamlılığı düzenlemesi ile önerilen yemek dinlenme molası 12.00-13.00 arasıdır. Lütfen randevu saatinizden 20 dakika öncesi katlarda bulunan Hasta Kayıt Birimi’ne başvurunuz.
Acil vakalar (Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlar ile ivedilikle tıbbi müdahele yapılması gerektiğine hekim tarafından karar verilen vakalar), engelliler, hamileler, 65 üstü yaşlılar, 7 yaşından küçük çocuklar, harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malül ve gazilerin hizmeti aksatmadan kayıt ve muayene önceliği vardır. Anlayış ve yardımlarınıza teşekkür ederiz.
Muayene işlemleri için her türlü sorunlarınızda Halkla İlişkiler veya Hasta Kayıt (Müracaat) görevlilerinden yardım isteyebilirsiniz.