Toplum Ruh Sağlığı Merkezimizin Etkinliği
02 Kasım 2017

Hastanemiz bünyesinde hizmet veren Eyüp Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi ve rehabilitasyon gören hastalarımızın el emekleriyle yaptıkları ürünler düzenlenen tören ile sergilendi. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Hastane Yöneticimiz-Başhekim Op.Dr. Hasan Karaman’ın açılışını yaptığı sergiye Eyüp Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastaların yanısıra hastane çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Sergi açılışında konuşan Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Hasta rehabilitasyonuna yönelik çalışmalar sonucunda açılmış olan bu sergi başarının bir göstergesidir. Hastalarımızın böyle uğraş ve organizasyonlarla topluma kazandırma çalışmaları bizi oldukça memnun etti. Belediye olarak bizler her zaman sizin hizmetinizde göreve hazırız. Bu organizasyonda emeği geçen hasta ve çalışanlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Başhekim Op.Dr. Hasan Karaman ise, “Toplum Ruh Sağlığı Merkezimizde bulunan hastalarımıza uygulanan terapi ve tedavi uygulamaları ile hastaları topluma kazandırmak, kendi ihtiyaçlarını ve gün içinde yapacakları işleri yerine getirebilecek hale getirmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.